خدمات لوله کشی

هیچ کس از چکیدن شیر آب در خانه لذت نمی برد. لوله کش ها افراد مورد علاقه شما در این شرایط هستند. لوله کش ها اطمینان حاصل می کنند که سیستم فاضلاب شما هم در محیط های تجاری و هم در محیط های مسکونی درست کار می کند. آیا می توانید تصور کنید که نتوانید یک روز آب آشامیدنی سالم و تمیز داشته باشید؟ خدمات لوله کشی در نگهداری و تعمیر سیستم های آب خانه شما به شما کمک می کنند. بنابراین نگران نباشید. خدمات لوله کشی برای منازل و ادارات از تعمیرات کوچک تا تعمیرات بزرگ را شامل می شود. سیستم لوله کشی شما ممکن است دارای نشتی و انسداد باشد، که نیاز به خدمات لوله کشی برای رفع گرفتگی یا تنظیم شیر آب برای جلوگیری از چکه شدن آن ضروری است. اما آیا فقط مشکلات مربوط به آب وجود دارد که یک لوله کش حل می کند؟ نه، حوزه خدمات لوله کشی چیزی فراتر از لوله های آب است.  مشکلات لوله کشی ممکن است در هر سازه ای رخ دهد، چه یک مرکز تجاری یا منزل مسکونی باشد. خدمات لوله کشی، به خانه یا ساختمان تجاری شما امکان دفع مناسب فاضلاب و راه حل هایی از جمله ارتقاء و تعمیر خط تخلیه آب و فاضلاب و همچنین نصب رادیاتور آب، دیگ بخار، ظرفشویی، تعمیر توالت و شیرآلات و سایر خدمات لوله کشی را می دهد. وقتی صحبت از خدمات لوله کشی می شود، می توانیم آنها را به دو دسته تجاری و مسکونی تقسیم کنیم. شرکت های  خدمات لوله کشی هر روز با مسائل مختلفی سروکار دارند. تشخیص برخی از آنها ساده است، در حالی که برخی دیگر نیاز به تعویض یا تعمیر گسترده دارند.

انواع خدمات لوله کشی

  1. خدمات لوله کشی مسکونی: گرفتگی های شیرهای تخلیه، خطوط فاضلاب آسیب دیده و تامین آب شرب همگی می توانند باعث مشکلات لوله کشی در خانه شما شوند. لوله کشی خانگی در فضای باز و داخلی، تغییر سیستم زهکشی و لوله کشی گاز از جمله چندین نوع خدمات مسکونی هستند.
  2. خدمات لوله کشی تجاری: خدمات لوله کشی تجاری شامل فرآیندهایی برای از بین بردن زباله هایی است که باعث ایجاد رسوب و گرفتگی می شود.جلبک‌ها، قارچ‌ها و شاخه‌های درخت، به‌علاوه ضایعات غذا و زباله‌هایی که مانع حرکت مناسب می‌شوند. برای رفع انسداد، لوله‌کش‌ها از فناوری‌های مدرن استفاده می‌کنند.

چند مورد از خدمات لوله کشی مسکونی که لوله کش ارائه می دهد

  • تمیز کردن و رفع گرفتگی فاضلاب
  • دفع صحیح زباله
  • تعمیر و نگهداری شیرآلات و لوله ها
  • شناسایی و رفع هرگونه نشت گاز
  • تعمیر و نگهداری دفع توالت
  • دفع و تعمیر فاضلاب